hakkimizda

Hakkımızda

BU Kozmetik, 2005 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Kozmetik sektörünün pek çok farklı noktalarında çalışmış tecrübeli, uzman ve başarılı bir ekibin bir araya gelmesiyle markalaşma yoluna gitmiştir. Uzun yıllar süren araştırma, geliştirme ve hazırlık çalışmalarından sonra ürünlerini hazırlamıştır. Ürünlerin kalitesini daha ileri bir seviye çıkarmak için araştırma ve geliştirme çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir.

Mısır, kozmetiğin ilk defa kullanıldığı ve doğduğu topraklar olarak kabul edilir. Bu Kozmetik, ismini ve hikayesini eski Mısır'dan ilham alan Zaya makyaj markasını yaratmıştır. Bu Kozmetik, Fransa'da anlaşmalı olduğu kozmetik laboratuvarların da Zaya ürünlerini titiz, dikkatli, sağlığa zararlı maddelerden uzak, özel formül ve içerik çalışmaları ile üretmektedir. Ürünlerimiz içeriği Fransa’da üretilmekte olup dolumu Türkiye’de yapılmaktadır.

Ürünlerimizin formül ve içeriklerinde mümkün olduğu kadar cilt dostu hammaddeler kullanılmaktadır. Hayvansal deneyleri kesinlikle kabul etmeyen şirketimiz ürünlerinde paraben, ağır metal ve alüminyum gibi zararlı maddeleri kullanmadığına dair belgeleri mevcuttur. Bütün ürün gamımız alerji testlerinden geçirilmektedir.

Bu Kozmetik şirketinin bir diğer markası olan Bio Urban LAb bakım ürünleri ile tüketicilerine yine cilt dostu ve sağlıklı ürünler hazırlamıştır. Şirket olarak her zaman her koşulda önce sağlık diyoruz. Çünkü cildimiz vücudumuzun en büyük organıdır. Kullandığınız kozmetiğin zararlı maddelerle dolu olması onun ayırt edebileceği bir şey değildir! Onları rahatlıkla içine alır ve kan dolaşımına ileterek tüm vücuda yayılmasını sağlar. Zararlı kimyasallar cilt yoluyla vücudumuza nüfuz ettiğinde ciltte tahriş, alerji, iltihaplanma, akne gibi cilt hastalıklarına neden olabildiği gibi kanser oluşumuna da yol açabilirler. Bu yüzden şirket politikası gereği zaralı maddelere HAYIR diyoruz.
bu-kozmetik
biourban
indirimkozmetik
zaya-kozmetik

Adresimiz

Türkiye Ofis: Şişli, Esentepe mah. Büyükdere cad. Kanyon Ofis Binası No:185 K:6 34394 İstanbul

Paris Ofis: Paris, Gare de Lyon, 37th-39th Avenue Ledru-Rollin Avenue, 75570 Paris,France

Roma Ofis: Rome, Barberini, Via Antonio Salandra 18, 00187, Rome,İtaly

İletişim

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telefon: +9 (0212) 963 12 61

Fax: +9 (0212) 319 76 00

Markalarımız

BU KOZMETİK

ZAYA COSMETİC

BIOURBANLAB

İNDİRİM KOZMETİK